„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Prodávající:

Petra Janíčková, sídlem Jamné nad Orlilcí 310, 56165

IČ: 03529819

Tel: 731 460 705

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Obecná ustanovení

Tento nákupní řád se vztahuje k e-shopu na internetových stánkách www.hot-lashes.cz. Podmínky v něm uvedené blíže specifikují práva a povinnosti prodávajícího ( Petra Janíčková, 561 65 Jamné nad Orlicí 310) a kupujícího. Pokud je kupujícím koncový spotřebitel, řídí se veškeré neupravené vztahy z nákupního řádu občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Jestliže kupujícím není spotřebitel, řídí se veškeré vztahy neupravené tímto nákupním řádem obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb.

 

Výklad pojmů

Kupující/spotřebitel – fyzická či právnická osoba, která nekupuje výrobky za účelem podnikání s těmito výrobky.

Kupující/nikoli spotřebitel – fyzická či právnická osoba, která jedná v rámci své obchodní nebo podnikatelské činnosti.

Informace o uzavřené smlouvě a obchodních podmínkách

Spolu s uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s tímto nákupním řádem, který je nedílnou součástí uzavřené smlouvy a že s ním souhlasí.

Při zaplacení zboží přechází všechna vlastnická a užívací práva z prodávajícího na kupujícího.

 

Objednání zboží

Veškeré objednávky je možné učinit pomocí elektronického formuláře na internetovém obchodě. Objednávky je možné provádět 24 hodin denně, bez žádného časového omezení. Doporučujeme zákazníkům, aby před odesláním objednávky ještě jednou překontrolovali všechno objednané zboží, zamezí tak případným komplikacím. Po odeslání objednávky bude poslán zákazníkovi e-mail, ve kterém bude uvedeno veškeré objednané zboží. Pokud v tomto e-mailu najdete jakékoli nesrovnalosti, kontaktujte nás bezprostředně telefonicky v pracovní době Po – Pá 6:00 – 15:00. Zboží bývá vyexpedováno do 1-4 pracovních dnů.

 

Zrušení objednávky ze strany kupujícího

Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky (kliknutím na tlačítko „Odeslat objednávku“) a následně odesláním automatického e-mailu na zadanou e-mailovou adresu. Objednávku lze zrušit jen ve výjimečných případech a to pouze se souhlasem prodávajícího. Žádost o zrušení je nutné učinit telefonicky popř. e-mailem bez zbytečných odkladů.

 

Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení objednávky v některých z následujících případů:

  • měnila se výrazným způsobem cena zboží,
  • při zjištění typografické chyby u zboží (popis, fotografie, atd.),
  • zboží se již nevyrábí nebo nedodává,
  • zboží je dlouhodobě nedostupné,

 

Cena zboží

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Nejsme plátci DPH.

Dobírka je možná u hodnoty objednávek do 4000,-, poté je možný pouze převod.

 

Způsob platby a doručení

Česká pošta

GLS Česká republika

GLS Slovenská republika

GLS Německo, Rakousko, Velká Británie,..

Platba převodem

Platba dobírkou

Osobní převzetí - platba hotově

Pokud si zákazník nepřevezme zboží a zásilka se vrátí zpět na eshop, je možnost odeslat ho znovu pod podmínkou úhrady celé objednávky předem na účet.

 

Termín doručení zboží:

Standartně 1-5 prac. dny od objednání. Při platbě převodem po připsání částky na účet.. Zboží expedujeme 5x v týdnu. Expedice proběhne do 24h v závislosti na skladových zásobách. Při platbě převodem je zboží odesláno v den připsání platby na náš účet. U objednávek s větší částkou si prodávající vyhrazuje právo na částečnou zálohu, popř. platbu celé objednávky předem.

Kupující, který není současně spotřebitel, má za povinnost zboží při předání prohlédnout. V případě, že tento kupující najde jakékoli nesrovnalosti (poškozený či jinak poničený obal atd.) provede s dopravcem zápis o poškození zásilky a kupující má právo zboží nepřevzít. Kopie zápisu o poškození zásilky musí být zaslána také prodávajícímu. O poškození zásilky bude kupující co nejdříve informovat prodávajícího, aby došlo k nápravě. Pozdější reklamace mechanického poškození již nebudou uznány.

Kupujícímu/spotřebiteli výše uvedenou povinnost nelze uložit. Důrazně však doporučujeme prohlídku zboží učinit a postupovat dle výše uvedeného postupu. V případě jakéhokoli vnějšího poškození balíku nepřebírat zásilku.

 

Právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy

Dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží, jestliže byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku. Toto právo neslouží jako reklamace. V případě reklamce zboží se postupuje podle reklamačního řádu.

Jestliže se kupující rozhodne odstoupit od smlouvy, musí toto rozhodnutí doručit písemně spolu se zbožím do 14 dní od převzetí věci na adresu Petra Janíčková, 561 65 Jamné nad Orlicí 310.

Vracené zboží doporučujeme pojistit.

Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit podle odstavce 7 od

poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,

dodávky zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání

 

Záruka

Na veškeré prodávané zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. Pro právnické a fyzické osoby podnikatele (IČO) je záruka pouze 12 měsíců. Tato jednoletá záruka platí v případě, je-li vystaven daňová doklad obsahující IČO.

Záruka začíná dnem vystavení dokladu o koupi. Tento doklad slouží zároveň jako záruční list a bez něho případná reklamace nebude uznána.

 
Reklamace

Záruční doba a reklamace se řídí platnými zákony České republiky. K reklamaci je potřeba doklad o koupi.

Reklamaci uplatňujete hned, jak se závada objeví. Při zjištění závady nás neprodleně kontaktujte telefonicky na čísle 731 460 705 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Reklamace se nevztahuje na:

  • vady způsobené neodborným či nepřiměřeným zacházením kupujícího či třetí osoby
  • vady způsobené neodvratnou událostí (např. živelnou událostí)
  • opotřebení vzniklé běžným užíváním výrobku

V případě uplatnění neoprávněné reklamace budou kupujícímu vyúčtovány veškeré náklady související s touto reklamací, včetně případné přepravy a práce servisního technika.

 
Vrácení zboží

Dle Občanského zákoníku, veškeré zboží objednané přes internet je možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Pokud tak chcete uskutečnit, tak zboží musí být kompletní a nepoužité. O vrácení zboží nás předem informujte telefonicky na telefonním čísle 731 460 705 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; následovně zboží spolu s dokladem o koupi odešlete na adresu: Jamné nad Orlicí 310, 561 65 Jamné nad Orlicí. Zboží, které vracíte, neodesílejte na dobírku!

Částka za vrácené zboží vám bude vyplacena do 14 dnů na vámi uvedený bankovní účet. Vrácená částka je v plné výši ceny zboží včetně poštovného. V případě poškození zboží nesprávným používáním může dojít ke snížení vrácené částky. Náklady spojené s vrácením zboží nárokovat nelze.

 

Ochrana osobních údajů: 

Provozovatel tohoto internetového obchodu prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty jakékoli třetí straně a ani jinak zneužity. 
Potřebné osobní údaje budou předány pouze dopravci (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

 

Odpovědnost za obsah webu

Informace uvedené na webových stránkách mohou obsahovat věcné, obrazové či technické nepřesnosti. Prodávající si také vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit produkty a služby popsané na těchto stránkách a neručíme za věcnou správnost jejich obsahu.

 

Závěrečná ustanovení

Tento nákupní řád nabývá účinnosti dne 1. 10. 2015. Prodávající si vyhrazuje právo na změny bez předchozího upozornění.

zdarma

Doprava zdarma nad 2500 Kč 

i na Slovensko

od59

Doprava od 69 Kč

24h

Expedice denně i na Slovensko

znackovy

Značkový sortiment

Nemáte vytvořen účet? Registrujte se nyní!

Přihlášení k Vašemu účtu